09123205271مهندس حسینی 

09124482642مهندس غفاری 

قیمت نهال گردو اسرائیلی

قیمت نهال گردو اسرائیلی پاکوتاه شناسنامه دار به دلیل دارا بودن زودباردهی و پربار بودن محصول از تجاری ترین ارقام نهال گردو اسرائیلی پاکوتاه زودبازده محسوب میگردد.

قیمت نهال گردو اسرائیلی پاکوتاه شناسنامه دار میوه آن مستطیل و با اندازه مطلوب است، اما اتصال لپه ها ضعیف و در نتیجه خشک کردن آسان است.

قیمت نهال گردو اسرائیلی پاکوتاه شناسنامه دار نسبت مغز به وزن ۷۰ تا ۷۵ درصد و مغز آن اغلب رگه دار است. نهال گردو اسرائیلی پاکوتاه زودبازده شناسنامه دار واریته ای شناسنامه دار، قوی و مقاوم به باکتریوز است که برای کشت نیمه گسترده مناسب تر از سایر ارقام شناخته شده است.

قیمت نهال گردو اسرائیلی پاکوتاه شناسنامه دار بسیار ضعیف و لخت ماندن قسمت های پایینی درخت با توجه به قدرت آن دارای اهمیت است. 

قیمت نهال گردو اسرائیلی پاکوتاه شناسنامه دار ظرفیت باردهی بسیار بالا و حداقل تا ۶۰ درصد بیش از ارقام نهال گردو دیگر است.

قیمت نهال گردو اسرائیلی پاکوتاه شناسنامه دار میوه های آن جانبی و بسیار زودرس است و با تنه نیمه بلند و نیمه گسترده ای که دارد حتی به شکل پرچین نیز می توان آن را در باغ کاشت.

قیمت نهال درخت گردو اسرائیلی پاکوتاه شناسنامه دار با باز شدن جوانه ها در این واریته بعد از ارقام نهال گردو و ۸ روز قبل از انواع نهال گردو دیگر آغاز می شود.

نهال درخت گردو اسرائیلی پاکوتاه پس بهتر است برای احتیاط این واریته که گل نر آن نیز زودتر از گل ماده باز می شود، پس بهتر است برای احتیاط این واریته که گل نر آن نیز زودتر از گل ماده باز می شود نه فقط با ارقام نهال گردو بلکه با دونتیناک توأم و همراه کاشته می شود.

درخت گردو اسرائیلی پاکوتاه نیمه قوی است و به پایه های قوی نیاز دارد. میوه آن گرد، به اندازه حدود ۳۲ میلی متر و دارای پوستی کاملاً متصل و خشبی است.

گردو اسرائیلی پاکوتاه به دلیل دیررسی، بیشتر آجیلی مصرف می شود. طعم مغز گردوی آن معمولاً بسیار مطبوع و رنگ آن روشن است که در جعبه های بسته بندی به تدریج کمی تیره می شود. 

گردوی اسرائیلی پاکوتاه نسبت به سرمای بهاره بسیار مقاوم میباشد. نهال گردو اسرائیلی پاکوتاه شناسنامه دار نسبت به گردوی ایرانی به سرما مقاوم تر میباشد.

گردوی اسرائیلی پاکوتاه شناسنامه دار برای پر شدن مغز گردو و افزایش چربی آن، دمای ۳۳-۲۷ درجه سانتی گراد در طول چند هفته قبل از برداشت ضروری میباشد.

گردو اسرائیلی پاکوتاه شناسنامه دار در تابستان در معرض دمای ۵۰-۴۲ درجه سانتی گراد (به طور متوسط ۴۵ درجه سانتی گراد) و رطوبت کم قرار بگیرد، پوست سبز آن دچار آفتاب سوختگی شده و مغز آن سیاه و چروکیده می شود و گاهی مواقع میوه ها پوک می شوند.

گردوی اسرائیلی پاکوتاه شناسنامه دار در رطوبت نسبی کم و دمای بالاتر از ۴۵ درجه سانتی گراد به گردو خسارت جدی وارد می شود.

درخت گردوی اسرائیلی پاکوتاه شناسنامه دار دمای پایین تابستان نیز مناسب میباشد زیرا موجب می شود میوه ها به اندازه کافی پر شوند

نهال گردو اسرائیلی

خرید نهال گردو اسرائیلیفروش نهال گردو اسرائیلیقیمت نهال گردو اسرائیلینهال گردو اسرائیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *