نهال گردو خوشه ای

نهال گردو خوشه ای اصلاح شده|خوشه ای اصلاح شده

۰۹۱۲۳۲۰۵۲۷۱ مهندس حسینی
۰۹۱۲۴۴۸۲۶۴۲ مهندس غفاری

نهال گردو خوشه ای اصلاح شده دومین رقم عمده کالیفرنیا است و منشأ آن از پایه­های بذری باغ جورج پاین در ایالت سانتاکلرا می­باشد که به عنوان یک استاندارد در بیشتر مناطق تولیدی کالیفرنیا بوده است. این رقم به علت بارور بودن جوانه­ های جانبی عملکرد بالایی دارد و به دلیل همزمان بودن رسیدن دانه­ های گرده و پذیرا بودن مادگی، می­توان آن را به طور متراکم کاشت. درز میوه سفت و اندازه میوه متوسط تا کوچک است. قدرت رشد درختان پاین متوسط و شکل آنها گرد است. رقم پاین برای حفظ قدرت رشد به هرس شدید نیاز دارد. فاصله کاشت درختان این رقم ۸ تا ۱۰متر است. این رقم نسبت به کرم سیب و بلایت نهال گردو خوشه ای اصلاح شده حساس است.

در آب و هوای خیلی سرد، سازگار بودن پایه ­ها به سرمای شدید، برای بقای درخت ضروری است. مقاومت پایه ­های گردو خوشه ای اصلاح شده نسبت به سرما از مقاوم تا حساس درجه بندی شده است

برای تأمین طول دوره باردهی طولانی درختان گردو، باید قبل از احداث باغ مواردی مثل انتخاب محل، مدیریت کف باغ، سیستم­های آبیاری، انتخاب رقم، سیستم کاشت، تراکم کاشت و امکانات مکانیزاسیون در نظر گرفته شود زیرا بعد از کاشت درختان گردو خوشه ای اصلاح شده برطرف کردن نقایص کار بسیار دشوار است.

نهال گردو خوشه ای اصلاح شده

۰۹۱۲۳۲۰۵۲۷۱ مهندس حسینی
۰۹۱۲۴۴۸۲۶۴۲ مهندس غفاری


جهت اطلاع از لیست قیمت ها با شماره های فوق تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *