نهال گردو کانادایی

نهال گردو کانادایی اصلاح شده|کانادایی اصلاح شده

۰۹۱۲۳۲۰۵۲۷۱ مهندس حسینی
۰۹۱۲۴۴۸۲۶۴۲ مهندس غفاری

زمانی که بسیاری از افراد درباره شغل باغداری و احداث باغ می‌شونند گمان می‌کنند که شغل کار بسیار آسان است و هر فردی با هر سلیقه‌ای که بخواهد می‌تواند یک باغ را طراحی کند و در آن محصول بکارد.

تنها خرید نهال و طراحی باغ برای کاشت نهال گردو کانادایی اصلاح شده کافی نیست؛ چرا که این بستر مناسب برای کاشت نهال نیز یکی دیگر از عوامل اصلی برای کاشت نهال گردو کانادایی اصلاح شده شناخته می‌شوند. خاک مناسب برای کاشت نهال گردو کانادایی اصلاح شده، باید خاکی نه سنگین و نه خیلی سبک باشد. همچنین عاری از هر گونه رس نیز می‌باشد. برای تهیه بستر مناسب برای کاشت نهال گردو کانادایی اصلاح شده باید از فردی با تجربه کمک بگیرید که به شرایط کاشت این نهال و شناخت خاک آن کاملا تسلط داشته باشد.

یکی از نکات و شاید بارزترین ویژگی‌ منحصر به فردی که نهال درخت کانادایی اصلاح شده دارد این است که این نهال دربرابر آفات و بیماری‌های ان به خوبی از خود مقاومت نشان می‌دهد و کمتر به بیماری‌های درختان مبتلا می‌شود. تحقیقات نشان داده است یکی از عواملی که در سلامت و افزایش طول عمر درختان تاثیر زیادی دارد؛ مقاومت آن‌ها دربرابر عوامل بیماری زا دردرختان است.  زمانی که یک درخت بتواند در برابربیماری‌های شایع درختان و همین‌طور بتواند در برابر آفات بتواند مقاومت خوبی از خود نشان دهد از میزان طول عمر بالاتری برخوردار بوده و همین‌طور از نظراقتصادی بسیار مقون به صرفه تر است؛ چرا که یکی از عواملی که باعث می‌شود باغ داران سرمایه خود را از دست دهند یا این که مجبور شوند هزینه‌ی زیادی برای نگهداری باغ و محصولات آن صرف کنند؛ هزینه برای مبارزه با بیماری و آفات است. اما درختی که خودش به صورت طبیعی به این بیماری‌ها و آفات دچار نمی‌شود بسیار مقرون به صرفه تر از سایر درختان است.

نهال گردو کانادایی اصلاح شده

۰۹۱۲۳۲۰۵۲۷۱ مهندس حسینی
۰۹۱۲۴۴۸۲۶۴۲ مهندس غفاری


جهت اطلاع از لیست قیمت ها با شماره های فوق تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *